
Краскораспылитель электрический HVLP 350Вт Ø2,5мм 800мл/мин н/б 800мл APRO
- Готово к отправке
- Код: 850062
1 367 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 065342
Длина: 275
Упаковка: 10
Вес: 1.3
В'язкість: 60din/сек
Потужність: 350 Вт
Напрямок обертання: 5
Напруга мережі: 220 В 50 Гц
Продуктивність: 800 мл/хв
Назва: Фарборозпилювач електричний HVLP 350Вт Ø2,5мм 800мл/хв н/б 800мл APRO
Об'єм бака: 800 мл
Діаметр форсунки: 2.5 мм
Робочий тиск: 2-2.5 Бар
Длина: 275
Упаковка: 10
Вес: 1.3
В'язкість: 60din/сек
Потужність: 350 Вт
Напрямок обертання: 5
Напруга мережі: 220 В 50 Гц
Продуктивність: 800 мл/хв
Назва: Фарборозпилювач електричний HVLP 350Вт Ø2,5мм 800мл/хв н/б 800мл APRO
Об'єм бака: 800 мл
Діаметр форсунки: 2.5 мм
Робочий тиск: 2-2.5 Бар
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вязкость | 60din/сек |
| Вес (кг) | 46082 |
| Висота (мм) | 280 |
| Гарантийный срок | 24 місяці |
| Довжина (мм) | 275 |
| Діаметр форсунки | 2.5 мм мм |
| Напряжение сети | 220 В 50 Гц |
| Объем бака | 800 мл |
| Мощность | 350 Вт |
| Производительность | 800 мл/хв |
| Рабочее давление | 2-2.5 Бар бар |
| Ширина (мм) | 130 |
| ШтрихКод | 4824041034574 |
- Цена: 1 367 ₴



