
Стамеска ударная 12мм CrV (обрезиненная рукоятка) СИЛА
- Нет в наличии
- Код: 329057
153 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 041727
Упаковка: 60
Вес: 0.205
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Довжина: 270 мм
Матеріал рукоятки: пластик, маслобензостійка
Ширина полотна: 12 мм
Довжина полотна: 140 мм
Матеріал полотна: хром-ванадієва сталь
Назва: Стамеска ударна 12мм CrV (обгумована рукоятка) СИЛА
Упаковка: 60
Вес: 0.205
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Довжина: 270 мм
Матеріал рукоятки: пластик, маслобензостійка
Ширина полотна: 12 мм
Довжина полотна: 140 мм
Матеріал полотна: хром-ванадієва сталь
Назва: Стамеска ударна 12мм CrV (обгумована рукоятка) СИЛА
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.205 |
| Висота (мм) | 35 |
| Длина | 270 мм |
| Довжина (мм) | 270 |
| Длина полотна | 140 мм |
| Матеріал полотна | хром-ванадієва сталь |
| Материал рукоятки | пластик, маслобензостійка |
| Ширина (мм) | 35 |
| Ширина полотна | 12 мм |
| ШтрихКод | 4824041003365 |
- Цена: 153 ₴

