
Шайба плоская 12мм DIN 125 цинк белый (пач 50шт) APRO
- В наличии
- Код: 7O12-2
56 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 053911
Висота: 13
Упаковка: 50
Вес: 0.27412
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Висота: 2.5 мм
Покриття: цинк білий
Стандарт: DIN 985
Назва: Шайба плоска 12мм DIN 125 цинк білий (пач 50шт) APRO
Галузь застосування: машинобудування, меблеве виробництво
Вага теоретична 1 шт.: 5.3 г
Різьба кріпильного виробу: М12
Внутрішній діаметр: 13.0 мм
Зовнішній діаметр: 24.0 мм
Висота: 13
Упаковка: 50
Вес: 0.27412
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Висота: 2.5 мм
Покриття: цинк білий
Стандарт: DIN 985
Назва: Шайба плоска 12мм DIN 125 цинк білий (пач 50шт) APRO
Галузь застосування: машинобудування, меблеве виробництво
Вага теоретична 1 шт.: 5.3 г
Різьба кріпильного виробу: М12
Внутрішній діаметр: 13.0 мм
Зовнішній діаметр: 24.0 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Покрытие | Цинк белый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.27412 |
| Высота | 2.5 мм мм |
| Висота (мм) | 13 |
| Внутренний диаметр | 13.0 мм |
| Довжина (мм) | 140 |
| Внешний диаметр | 24.0 мм |
| Материал | Сталь |
| Різьба кріпил. виробу | М12 |
| Стандарт | DIN 985 |
| Ширина (мм) | 70 |
| ШтрихКод | 4824041024575 |
- Цена: 56 ₴




