
Стамеска ударная 16мм CrV (обрезиненная рукоятка) СИЛА
- Готово к отправке
- Код: 329061
163 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 041729
Упаковка: 60
Вес: 0.23333
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Довжина: 270 мм
Матеріал рукоятки: пластик, термопластична гума
Ширина полотна: 16 мм
Довжина полотна: 140 мм
Матеріал полотна: хром-ванадієва сталь
Назва: Стамеска ударна 16мм CrV (обгумована рукоятка) СИЛА
Упаковка: 60
Вес: 0.23333
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Довжина: 270 мм
Матеріал рукоятки: пластик, термопластична гума
Ширина полотна: 16 мм
Довжина полотна: 140 мм
Матеріал полотна: хром-ванадієва сталь
Назва: Стамеска ударна 16мм CrV (обгумована рукоятка) СИЛА
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.23333 |
| Висота (мм) | 35 |
| Длина | 270 мм |
| Довжина (мм) | 270 |
| Длина полотна | 140 мм |
| Матеріал полотна | хром-ванадієва сталь |
| Материал рукоятки | пластик, термопластична гума |
| Ширина (мм) | 35 |
| Ширина полотна | 16 мм |
| ШтрихКод | 4824041003389 |
- Цена: 163 ₴

