
Саморез кровельный 4,8*35 DIN 7504K RAL 8017 по дереву (ящ. 1600шт) (цвет - шоколадно-коричневый) APRO
- Готово к отправке
- Код: SDS48358017-C
2 200 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 055785
Ширина: 260
Упаковка: 1600
Описание: Цвет: шоколадно-коричневый
Вес: 8.45
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 4.8 мм
Розмір “під ключ“: 8
Покриття: цинк білий
Колір: темно-коричневий
Наконечник: свердло
Стандарт: DIN 7504K
Назва: Саморіз покрівельний 4,8*35 DIN 7504K RAL 8017 до дерева (ящ. 1600шт) (колір - шоколадно-коричневий) APRO
Вид різьби: повна
Тип різьби: саморізна
Галузь застосування: для покрівельних робіт, для будівництва
До якої основи: для дерева
Вага теоретична 1 шт.: 5.6 г
Довжина: 35 мм
Головка: шестигранна з прес-шайбою
Діаметр шайби: 14 мм
Колір за стандартом: RAL 8017
Товщина просвердлюваного металу (max): 2 мм
Ширина: 260
Упаковка: 1600
Описание: Цвет: шоколадно-коричневый
Вес: 8.45
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 4.8 мм
Розмір “під ключ“: 8
Покриття: цинк білий
Колір: темно-коричневий
Наконечник: свердло
Стандарт: DIN 7504K
Назва: Саморіз покрівельний 4,8*35 DIN 7504K RAL 8017 до дерева (ящ. 1600шт) (колір - шоколадно-коричневий) APRO
Вид різьби: повна
Тип різьби: саморізна
Галузь застосування: для покрівельних робіт, для будівництва
До якої основи: для дерева
Вага теоретична 1 шт.: 5.6 г
Довжина: 35 мм
Головка: шестигранна з прес-шайбою
Діаметр шайби: 14 мм
Колір за стандартом: RAL 8017
Товщина просвердлюваного металу (max): 2 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 8.45 |
| Вид різьби | повна |
| Висота (мм) | 100 |
| До якої основи | для дерева |
| Длина | 35 мм |
| Довжина (мм) | 260 |
| Диаметр | 4.8 мм мм |
| Діаметр шайби | 14 мм |
| Цвет | Темно-коричневый |
| Колір за стандартом | RAL 8017 |
| Материал | Сталь |
| Наконечник | свердло |
| Покрытие | Цинк белый |
| Размер под ключ | 8 |
| Стандарт | DIN 7504K |
| Тип резьбы | саморізна |
| Ширина (мм) | 260 |
| ШтрихКод | 4824041030262 |
- Цена: 2 200 ₴

