
Хомут червячный нерж. W2 130-150мм (нач. 10 шт.) APRO
- Готово к отправке
- Код: HCN-21
135 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 083395
Упаковка: 20
Описание: Материал - нержавеющая сталь¶Тип материала - W2¶Ширина ленты - 9мм¶Механизм не ведет в сторону при сильном затягивании¶Края хомута не повреждают шланг
Вес: 0.39
Ширина: 9 мм
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь нержавіюча W2
Діаметр: 130-150 мм
Товщина: 0,7 мм
Тип хомута: черв’ячний
Покриття: не має
Назва: Хомут черв’ячний нерж. W2 130-150мм (пач. 10 шт.) APRO
Галузь застосування: авторемонт, промисловість, для інженерних комунікацій
Момент затягування: 4.5-6 Hm
Упаковка: 20
Описание: Материал - нержавеющая сталь¶Тип материала - W2¶Ширина ленты - 9мм¶Механизм не ведет в сторону при сильном затягивании¶Края хомута не повреждают шланг
Вес: 0.39
Ширина: 9 мм
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь нержавіюча W2
Діаметр: 130-150 мм
Товщина: 0,7 мм
Тип хомута: черв’ячний
Покриття: не має
Назва: Хомут черв’ячний нерж. W2 130-150мм (пач. 10 шт.) APRO
Галузь застосування: авторемонт, промисловість, для інженерних комунікацій
Момент затягування: 4.5-6 Hm
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Состояние | Новое |
| Тип хомута | Червячный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.39 |
| Висота (мм) | 50 |
| Довжина (мм) | 200 |
| Диаметр | 130-150 мм мм |
| Материал | сталь нержавіюча W2 |
| Покрытие | Нет |
| Толщина | 0,7 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Ширина (мм) | 200 |
| ШтрихКод | 4824041054794 |
- Цена: 135 ₴

