
Триммер бензиновый APRO ВТ 1600
- Нет в наличии
- Код: 899117
4 174 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 082429
Ширина: 230
Висота: 350
Упаковка: 2
Описание: Тип двигуна: Бензиновий, 2-тактний з повітряним охолодженням
Потужність - 1600 Вт
Об’єм двигуна -49,3см3
Діаметр поршня 44мм
Швидкість обертання – 7500об/хв
Довжина штанги – 1500мм
Діаметр штанги – 28мм
Діаметр скошування ножем/ліскою - 255мм/440мм
Ємність баку – 1,2л.Особливості моделі: посилене кріплення рукоятки до штанги, праймер, розбірний верхній редуктор, нижній редуктор з отвором для мастила, посилена штанга (діаметр 28мм), посилене кріплення баку¶
Вес: 7.7
Номінальна потужність: 1600 Вт/ 2,2 к.с
Гарантійний термін: 3 роки
Об'єм двигуна: 49,3 см.куб
Тип двигуна: 2-х тактний
Швидкість обертання: 7500 об/хв
Назва: Тример бензиновий APRO ВТ 1600
Діаметр скошування ліскою: 440мм
Діаметр скошування диском: 255 мм
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/1VifesRraAfORAn1pGu9PDeOOIQp6ngP3/view
Об'єм паливного баку: 1,2 л
Довжина штанги: 1500 мм
Діаметр штанги: 28 мм
Карбюратор з праймером: так
Діаметр валу/тип кріплення: 8мм/9 шліців
Кріплення паливного баку: металеве
Діаметр поршня: 44 мм
Вага: 9,3 кг
Рівень шуму: 114 дБ
Витрата пального: 0,9 л/год
Упаковка: Коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Катушка з ліскою: 1 шт.
Ріжучій ніж (3-пелюстковий): 1 шт.
Інструмент для збирання: 1 комплект
Ємність для приготування паливної суміші: 1 шт.
Наплічний ремінь: 1 шт.
Ширина: 230
Висота: 350
Упаковка: 2
Описание: Тип двигуна: Бензиновий, 2-тактний з повітряним охолодженням
Потужність - 1600 Вт
Об’єм двигуна -49,3см3
Діаметр поршня 44мм
Швидкість обертання – 7500об/хв
Довжина штанги – 1500мм
Діаметр штанги – 28мм
Діаметр скошування ножем/ліскою - 255мм/440мм
Ємність баку – 1,2л.Особливості моделі: посилене кріплення рукоятки до штанги, праймер, розбірний верхній редуктор, нижній редуктор з отвором для мастила, посилена штанга (діаметр 28мм), посилене кріплення баку¶
Вес: 7.7
Номінальна потужність: 1600 Вт/ 2,2 к.с
Гарантійний термін: 3 роки
Об'єм двигуна: 49,3 см.куб
Тип двигуна: 2-х тактний
Швидкість обертання: 7500 об/хв
Назва: Тример бензиновий APRO ВТ 1600
Діаметр скошування ліскою: 440мм
Діаметр скошування диском: 255 мм
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/1VifesRraAfORAn1pGu9PDeOOIQp6ngP3/view
Об'єм паливного баку: 1,2 л
Довжина штанги: 1500 мм
Діаметр штанги: 28 мм
Карбюратор з праймером: так
Діаметр валу/тип кріплення: 8мм/9 шліців
Кріплення паливного баку: металеве
Діаметр поршня: 44 мм
Вага: 9,3 кг
Рівень шуму: 114 дБ
Витрата пального: 0,9 л/год
Упаковка: Коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Катушка з ліскою: 1 шт.
Ріжучій ніж (3-пелюстковий): 1 шт.
Інструмент для збирання: 1 комплект
Ємність для приготування паливної суміші: 1 шт.
Наплічний ремінь: 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Режущий элемент | Нож |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр штанги | 28 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Инструмент для сборки | 1 комплект |
| Вес (кг) | 9,3 кг |
| Висота (мм) | 350 |
| Гарантийный срок | 36 місяців |
| Довжина (мм) | 310 |
| Діаметр валу/тип кріплення | 8мм/9 шліців |
| Диаметр поршня | 44 мм |
| Діаметр скошув. ліскою | 440мм |
| Діаметр скошування диском | 255 мм |
| Карбюратор з праймером | Да |
| Катушка з ліскою | 1 шт. |
| Наплічний ремінь | 1 шт. |
| Номинальная мощность | 1600 Вт/ 2,2 к.с W |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1VifesRraAfORAn1pGu9PDeOOIQp6ngP3/view |
| Уровень шума | 114 дБ дБ |
| Ріжучій ніж (3-пелюстковий) | 1 шт. |
| Тип двигателя | 2-х тактний |
| Триммер | 1 шт. |
| Упаковка | Коробка |
| Скорость вращения | 7500 об/хв об/мин |
| Ширина (мм) | 230 |
| ШтрихКод | 4824041052400 |
- Цена: 4 174 ₴





