
Плита электрическая настольная дисковая ES-02DDW, 2500Вт Metec
- Готово к отправке
- Код: 700073
1 035 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 084153; Довжина: 478; Ширина: 300; Висота: 85; Упаковка: 5; Вага: 3.7; Гарантійний термін: 2 роки; Вага, кг: 3,4 кг; Потужність: 2500 Вт; Матеріал корпуса: сталь; Довжина кабелю: 0,86 м; Кількість температурних режимів: 5; Найменування для ІМ Укр: Плита електрична настільна дискова ES-02DDW, 2500Вт Metec; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1aatpJDy48VRbn_Mn8i1PNWJogiOhj18L/view; Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/1U3PZp_-sTvXms3E2ckLdwRdNLt2-4lB3/view; Додаткові опції: Регулюємий термостат, Світловий індикатор роботи, Захист від перегріву, Захист від перепадів напруги в електромережі; Тип нагрівального елементу: Чавунний диск; Індикатор включення: +; Кількість конфорок: 2; Діаметр конфорки: 155 мм + 185 мм; Кількість рівнів потужності: 5; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/1vrh0H1543-IhaqaDula8agTJAVM9N5bp/view;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metec |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор включення | + |
| Вес (кг) | 3,4 кг |
| Висота (мм) | 85 |
| Гарантийный срок | 24 місяці |
| Довжина (мм) | 478 |
| Длина кабеля | 0,86 м |
| Додаткові опції | Регулюємий термостат, Світловий індикатор роботи, Захист від перегріву, Захист від перепадів напруги в електромережі |
| Діаметр конфорки | 155 мм + 185 мм |
| Кількість конфорок | 2 |
| Количество уровней мощности | 5 |
| Кількість тем. режимів | 5 |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1aatpJDy48VRbn_Mn8i1PNWJogiOhj18L/view |
| Мощность | 2500 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Чавунний диск |
| Ширина (мм) | 300 |
| ШтрихКод | 4824041056002 |
- Цена: 1 035 ₴

