
Автомобильное зарядное устройство USB/Tipe-C (12/24V - 5V 3A) черное с подсветкой 12 Atelie
- Готово к отправке
- Код: 951809
377 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 084512; Довжина: 60; Ширина: 36; Висота: 36; Упаковка: 500; Вага: 0.05; Розмір: 30x60.5 мм; Вихідна напруга: 12/24 В; Колір: чорний; Кількість USB портів: 2; Найменування для ІМ Укр: Автомобільний зарядний пристрій USB/Tipe-C (12/24V - 5V 3A) чорний з підсвічуванням 12 Atelie; Матеріал: Високоякісний сплав; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/1IUPRnjA3jOyoibDZCTRZh7m3TGHB8r04/view; Живлення: USB 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A TYPE-C 5V/3A; 9V/2.27A;
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | 12 Atelie |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.05 |
| Висота (мм) | 36 |
| Выходное напряжение | 12/24 В |
| Довжина (мм) | 60 |
| Питание | USB 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A TYPE-C 5V/3A; 9V/2.27A |
| Кількість USB портів | 2 |
| Материал | Високоякісний сплав |
| Размер | 30x60.5 мм |
| Ширина (мм) | 36 |
| ШтрихКод | 4824041058143 |
- Цена: 377 ₴

