
Стабилизатор напряжения релейный AVR-500V (подвесной) APRO
- В наличии
- Код: 852004
1 596 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 084471; Довжина: 270; Ширина: 174; Висота: 97; Упаковка: 6; Вага: 2.25; Розмір: 155х230х75 мм; Гарантійний термін: 36 місяців; Вага, кг: 2,1 кг; Робоча температура: 0-40 °С; Потужність: 500 ВА (400 Вт); ККД, %: 98 %; Найменування для ІМ Укр: Стабілізатор напруги релейний AVR-500V, 400Вт APRO; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1w5h9lOm9crqzuTWq37d9Vzhrs4TFNv9_/view; Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/1uZ_f8WrVcKrpdUFKyeUkg3gxbYzvorFN/view; Тип стабілізатора: Релейний; Тип трансофрматора: Тороїдальний; Рівень вхідної напруги: 140-260 В; Рівень вихідної напруги, В: 220 В ±8%; Захист від високої напруги: Так; Захист від низької напруги: Так; Захист від короткого замикання: Так; Захист від перевантаження: Так; Захист від перегріву: Так; Запобіжник: Так; Індикація: Led-дисплей; Виходи (розетки): 1 розетка; Затримка включення: 3 або 180 секунд; Упаковка: Картонна коробка; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Стабілізатор напруги: 1 шт.; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/18-olP-QujdOT5r4F_M5BYZxmvLif8ldo/view;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Тип стабилизатора | Релейный |
| Защита и условия эксплуатации | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Led-дисплей |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вес (кг) | 2,1 кг |
| Висота (мм) | 97 |
| Виходи (розетки) | 1 розетка |
| Гарантийный срок | 36 місяців |
| Довжина (мм) | 270 |
| Предохранитель | Да |
| Затримка включення | 3 або 180 секунд |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| ККД, % | 98 % |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1KZ-0WKbSEgphIGrvcBBIgxD_e_I8GEt3/view |
| Мощность | 500 ВА (400 Вт) |
| Рабочая температура | 0-40 °С |
| Размер | 155х230х75 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип трансофрматора | Тороїдальний |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина (мм) | 174 |
| ШтрихКод | 4824041057733 |
- Цена: 1 596 ₴

