
Триммер бензиновый СИЛА БТ 4400
- Нет в наличии
- Код: 899125
2 895 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 084071; Довжина: 350; Ширина: 305; Висота: 225; Упаковка: 1; Вага: 6.9; Номінальна потужність: 4400 Вт; Гарантійний термін: 12 місяців; Вага, кг: 7,5; Діаметр поршня: 44 мм; Об'єм двигуна: 52 см.куб.; Тип двигуна: 2-х тактний; Об'єм паливного баку, л: 1.2 л; Швидкість обертання: 8000 об/хв; Рівень шуму: 96 Дб; Найменування для ІМ Укр: Тример бензиновий СИЛА БТ 4400; Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Штанга, редуктор, кріплення, двигун, захисний кожух, рукоятки, наплічний ремінь.; Діаметр скошування ліскою: 420мм; Діаметр скошування диском: 255 мм; Вібраційне навантаження: 7,5 м/с 2; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1MPI5DBPmDz-1OOTfczQDXmZ5Gz_QExiH/view; Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/1RqoY5HurvaAjuqkNb_XS53YTuTv1x13Q/view; Миттєва гарантія: Нет; Довжина штанги: 1530 мм; Діаметр штанги: 28 мм; Карбюратор з праймером: так; Діаметр валу/тип кріплення: 8мм/9 шліців; Витрата пального: 1,2 л/год; Упаковка: Коробка; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Тример: 1 шт.; Катушка з ліскою: 1 шт.; Ріжучій ніж (3-пелюстковий): 1 шт.; Інструмент для збирання: 1 комплект; Ємність для приготування паливної суміші: 1 шт.; Наплічний ремінь: 1 шт.; Легкий старт: Має; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/16SLZWHAxjyN_3lJuLWLR7Ulliz7a26ew/view;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Режущий элемент | Нож |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр штанги | 28 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Инструмент для сборки | 1 комплект |
| Вес (кг) | 7.5 |
| Висота (мм) | 225 |
| Вібраційне навантаження | 7,5 м/с 2 |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Довжина (мм) | 350 |
| Діаметр валу/тип кріплення | 8мм/9 шліців |
| Диаметр поршня | 44 мм |
| Діаметр скошув. ліскою | 420мм |
| Діаметр скошування диском | 255 мм |
| Карбюратор з праймером | Да |
| Катушка з ліскою | 1 шт. |
| Наплічний ремінь | 1 шт. |
| Номинальная мощность | 4400 Вт W |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1MPI5DBPmDz-1OOTfczQDXmZ5Gz_QExiH/view |
| Уровень шума | 96 Дб дБ |
| Ріжучій ніж (3-пелюстковий) | 1 шт. |
| Тип двигателя | 2-х тактний |
| Триммер | 1 шт. |
| Упаковка | Коробка |
| Скорость вращения | 8000 об/хв об/мин |
| Ширина (мм) | 305 |
| ШтрихКод | 4824041056811 |
- Цена: 2 895 ₴

