
Хомут червячный с бабочкой нержавеющий W2 12-20мм (пач 50шт) APRO
- Готово к отправке
- Код: HCBN-01
350 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 084009; Довжина: 190; Ширина: 120; Висота: 100; Упаковка: 1 000; Вага: 0.63; Ширина: 9 мм; Гарантійний термін: не передбачено виробником; Матеріал: сталь нержавіюча W2/поліпропілен; Діаметр: 12-20 мм; Товщина: 0,6 мм; Тип хомута: черв’ячний; Покриття: не має; Найменування для ІМ Укр: Хомут черв'ячний з метеликом нержавіючий W2 12-20мм (пач 50шт) APRO; Галузь застосування: промисловість, для інженерних комунікацій, в господарстві; Момент затягування: 4.5-6 Hm; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/1zTc6uqxLf7zGt2xlGpdf5oSYZ_vAOdQU/view;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Состояние | Новое |
| Тип хомута | Червячный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.63 |
| Висота (мм) | 100 |
| Довжина (мм) | 190 |
| Диаметр | 12-20 мм мм |
| Материал | сталь нержавіюча W2/поліпропілен |
| Покрытие | Нет |
| Толщина | 0,6 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Ширина (мм) | 120 |
| ШтрихКод | 4824041057306 |
- Цена: 350 ₴

