
Автомобильное зарядное устройство USB/Tipe-C (12/24V - 5V 3A) черный 12 Atelie
- Готово к отправке
- Код: 951808
334 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 084511; Довжина: 60; Ширина: 36; Висота: 36; Упаковка: 500; Вага: 0.05; Розмір: 31х60 мм; Колір: чорний; Вхідна напруга: 12V / 24 V; Найменування для ІМ Укр: Автомобільний зарядний пристрій USB/Tipe-C (12/24V - 5V 3A) чорний 12 Atelie; Матеріал: Високоякісний сплав; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/1IUPRnjA3jOyoibDZCTRZh7m3TGHB8r04/view; Живлення: USB 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A TYPE-C 5V/3A; 9V/2.27A;
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | 12 Atelie |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.05 |
| Висота (мм) | 36 |
| Входное напряжение | 12V / 24 V |
| Довжина (мм) | 60 |
| Питание | USB 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A TYPE-C 5V/3A; 9V/2.27A |
| Материал | Високоякісний сплав |
| Размер | 31х60 мм |
| Ширина (мм) | 36 |
| ШтрихКод | 4824041058136 |
- Цена: 334 ₴

