
Компрессор восьмицилиндровый безмасляный OFE-200 8Бар 4х1.5 кВт 950 л/мин 200л (2 крана) APRO
- Готово к отправке
- Код: 850172
38 616 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 084490; Довжина: 1 350; Ширина: 510; Висота: 1 000; Упаковка: 1; Вага: 130; Гарантійний термін: 2 роки; Вага, кг: 110 кг; Потужність: 6000 Вт; Максимальний тиск: 8 Бар; Тип упаковки: ящик з фанери; Максимальні оберти: 2650 об./хв.; Тип: безмасляний; Максимальна продуктивність: 950 л/хв; Напруга: 230 В; Рівень шуму: 75 дБ; Найменування для ІМ Укр: Компресор восьмициліндровий безмасляний OFE-200 8Бар 4х1.5 кВт 950 л/хв 200л (2 крана) APRO; Об'єм ресивера: 200 л; Кількість виходів: 2; Кількість циліндрів: 8; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1y34XG4m9uZwyl-VkVjEJdoGNJ_pD4pXp/view; Упаковка: Ящик з фанери; Гарантійний талон: 1 шт.; Колеса: 4 шт.; Компресор: 1 шт.; Повітряний фільтр: 8 шт.; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/19kHN6q8hv3AqpbVKX42Ri5ulzVH6H7uV/view;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 110 кг |
| Висота (мм) | 1000 |
| Гарантийный срок | 24 місяці |
| Довжина (мм) | 1350 |
| Колеса | 4 шт. |
| Компрессор | 1 шт. |
| Количество выходов | 2 |
| Количество цилиндров | 8 |
| Макс. продуктивність | 950 л/хв |
| Максимальное давление | 8 Бар |
| Максимальні оберти | 2650 об./хв. |
| Напряжение | 230 В |
| Объем ресивера | 200 л |
| Воздушный фильтр | 8 шт. |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1y34XG4m9uZwyl-VkVjEJdoGNJ_pD4pXp/view |
| Мощность | 6000 Вт |
| Уровень шума | 75 дБ дБ |
| Состояние | Новое |
| Тип | безмасляний |
| Тип упаковки | ящик з фанери |
| Упаковка | Ящик з фанери |
| Ширина (мм) | 510 |
| ШтрихКод | 4824041058853 |
- Цена: 38 616 ₴

