
Замок навесной черный с резиновыми кольцами 57x45x17мм английский ключ AURORA
- Готово к отправке
- Код: 840003
87 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 084087; Довжина: 90; Ширина: 25; Висота: 60; Упаковка: 60; Вага: 0.5; Ширина: 57 мм; Гарантійний термін: не передбачено виробником; Матеріал: метал; Товщина: 17 мм; Висота: 45 мм; Колір: чорний; Найменування для ІМ Укр: Замок навісний чорний з гумовими кільцями 57x45x17мм англійський ключ AURORA; Комплектація: має гумові кільця, англійський ключ; Кількість ключів: 3; Діаметр дужки: 6.8 мм; Ширина дужки: 34.8 мм; Висота дужки: 33 мм;
| Комплектация | |
|---|---|
| Количество ключей | 3 |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.5 |
| Высота | 45 мм мм |
| Висота (мм) | 60 |
| Висота дужки | 33 мм |
| Довжина (мм) | 90 |
| Диаметр дужки | 6.8 мм |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | має гумові кільця, англійський ключ |
| Материал | Металл |
| Толщина | 17 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Ширина (мм) | 25 |
| Ширина дужки | 34.8 мм |
| ШтрихКод | 4824041056637 |
- Цена: 87 ₴

