
Кабельная клипса плоская 4х4.4мм черная (пач 100шт) APRO
- В наличии
- Код: CC-S4B
18 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 084334; Довжина: 100; Ширина: 100; Висота: 20; Упаковка: 30 000; Вага: 0.04; Розмір: 4х4.4 мм; Гарантійний термін: не передбачено виробником; Матеріал: поліетилен; Висота: 4.4 мм; Робоча температура: - 40 °С до + 80 °С; Тип: плоский; Колір: чорний; Найменування для ІМ Укр: Кабельна клiпса плоска 4х4.4мм чорна (пач 100шт) APRO; Діаметр кабелю: 4 мм; Галузь застосування: для будівництва та електромонтажу; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/1HCBXfKIlDBcS-k7rXcY1RkI8XZOJHWBN/view;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.04 |
| Высота | 4.4 мм мм |
| Висота (мм) | 20 |
| Довжина (мм) | 100 |
| Диаметр кабеля | 4 мм мм |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэтилен |
| Рабочая температура | - 40 °С до + 80 °С |
| Размер | 4х4.4 мм |
| Тип | плоский |
| Ширина (мм) | 100 |
| ШтрихКод | 4824041057221 |
- Цена: 18 ₴

