
Стабилизатор напряжения релейный AVR-10000 APRO
- Нет в наличии
- Код: 852030
7 943 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 084470; Довжина: 460; Ширина: 265; Висота: 300; Упаковка: 1; Вага: 15.2; Розмір: 385х220х250 мм; Гарантійний термін: 36 місяців; Вага, кг: 14,9 кг; Робоча температура: 0-40 °С; Потужність: 10000 ВА (8000 Вт); ККД, %: 98 %; Найменування для ІМ Укр: Стабілізатор напруги релейний AVR-10000, 8000Вт APRO; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1HftrC504yiGhMCAQXDvon5z4tHc24Uxo/view; Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/1V4jZ957mw0h5zNYzLHxPDGyzct136TqX/view; Тип стабілізатора: Релейний; Тип трансофрматора: Тороїдальний; Рівень вхідної напруги: 140-260 В; Рівень вихідної напруги, В: 220 В ±8%; Захист від високої напруги: Так; Захист від низької напруги: Так; Захист від короткого замикання: Так; Захист від перевантаження: Так; Захист від перегріву: Так; Запобіжник: Так; Індикація: Led-дисплей; Виходи (розетки): Клеми ; Затримка включення: 3 або 180 секунд; Упаковка: Картонна коробка; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Стабілізатор напруги: 1 шт.; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/18-olP-QujdOT5r4F_M5BYZxmvLif8ldo/view;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Тип стабилизатора | Релейный |
| Защита и условия эксплуатации | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Led-дисплей |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вес (кг) | 14,9 кг |
| Висота (мм) | 300 |
| Виходи (розетки) | Клеми |
| Гарантийный срок | 36 місяців |
| Довжина (мм) | 460 |
| Предохранитель | Да |
| Затримка включення | 3 або 180 секунд |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| ККД, % | 98 % |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/12uB_XBNZfHLK_90IXb2LiesIa0sfyWXB/view |
| Мощность | 10000 ВА (8000 Вт) |
| Рабочая температура | 0-40 °С |
| Размер | 385х220х250 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип трансофрматора | Тороїдальний |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина (мм) | 265 |
| ШтрихКод | 4824041057757 |
- Цена: 7 943 ₴

