
Генератор бензиновый 4-х тактный Инверторный IG-38 3.5/3.8кВт (ручной запуск) APRO
- Нет в наличии
- Код: 852117
18 482 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 085573; Довжина: 480; Ширина: 370; Висота: 470; Упаковка: 1; Вага: 29; Номінальна потужність: 3500 Вт; Гарантійний термін: 2 роки; Вихідна напруга: 230 В; Напрямок обертання: 5; Потужність двигуна: 8,5 к.с.; Тип двигуна: Одноциліндровий чотиритактний; Тип палива: Бензин А-92/95; Охолодження: Повітряне; Кількість розеток: 1 х 230В 16А; Об'єм паливного баку, л: 8 л; Рівень шуму: 90 дБ; Дисплей: Цифровий; Найменування для ІМ Укр: Генератор бензиновий 4-х тактний Iнверторний IG-38 3.5/3.8кВт (ручний запуск) APRO; Максимальна потужність: 3800 Вт; Робоча потужність: 3500 Вт; Тип запуску: Ручний; Об'єм мастила в катері: 0.6 л; Максимальна витрата палива: 230 г/кВт⋅год; Індикатор рівня палива: Має; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1vz5AfvXyaCGmpozgu20ewvA2iPtbH4aQ/view; Миттєва гарантія: Нет; Упаковка: Картонна коробка; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Свічковий ключ: 1 шт.; Генератор: 1 шт.; Штепсельна вилка: 1 шт.; Опора: 4 шт.; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/1ZyhiLfL7LTsrMvPZ05DyKYnL2mnk8q7p/view;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор рівня палива | Має |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вес (кг) | 28 кг |
| Висота (мм) | 470 |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Гарантийный срок | 24 місяці |
| Дисплей | Цифровий |
| Довжина (мм) | 480 |
| Количество розеток | 1 х 230В 16А шт |
| Макс. потужність | 3800 Вт |
| Максимальна витрата палива | 230 г/кВт⋅год |
| Матеріал обмотки альтернатора | Мідь |
| Номинальная мощность | 3500 Вт W |
| Об'єм мастила в катері | 0.6 л |
| Опора | 4 шт. |
| Охлаждение | Воздушное |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1vz5AfvXyaCGmpozgu20ewvA2iPtbH4aQ/view |
| Робоча потужність | 3500 Вт |
| Размер | 470х360х460 мм |
| Уровень шума | 69 дБ дБ |
| Свічковий ключ | 1 шт. |
| Тип двигателя | Одноциліндровий чотиритактний |
| Тип запуска | Ручной |
| Тип топлива | Бензин А-92/95 |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина (мм) | 370 |
| Штепсельна вилка | 1 шт. |
| ШтрихКод | 4824041064427 |
- Цена: 18 482 ₴

