
Зарядная станция PS-1000 220В 1000Вт (1166Вт/ч) с беспроводной зарядкой APRO
- Нет в наличии
- Код: 852055
36 503 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 085692; Довжина: 430; Ширина: 320; Висота: 310; Упаковка: 1; Вага: 13.5; Напрямок обертання: 5; Найменування для ІМ Укр: Зарядна станція PS-1000 220В 1000Вт (1166Вт/год) з бездротовою зарядкою APRO;
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 1166 Вт·год |
| Индикация | Світлодіодний цифровий дисплей |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Автомобільна розетка | 12В/10A (120Вт Макс) |
| Вес (кг) | 11 кг |
| Висота (мм) | 310 |
| Вихід USB-C | 100Вт Макс. PD |
| Вихід USB-А | USB1/2: 5В/3A, 9В/2A, 12В/1,5А (18Вт Макс) QC3.0; USB3/4: 5В/2,4A (12Вт Макс) |
| Входи для заряджання | АС: 600Вт / DC Сонячна панель: 400Вт Макс. |
| Гарантийный срок | 24 місяці |
| Довжина (мм) | 430 |
| Життєвий цикл | 1000 циклів перезаряджання до 80% |
| Зарядна станція | 1 шт. |
| Зарядное устройство | 2 шт. (Зарядний кабель АС + Автомобільний кабель для зарядки станції) |
| Фонарик | - |
| Макс. потужність | 2000 Вт (Пікова потужність) |
| Номинальная мощность | 1000 Вт W |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/13mRFuYOypiDGqsAYlaAicQj9vJpzjobX/view |
| Размер | 340×231×206 мм |
| Температура заряджання | від 0 до 45°C |
| Температура розряджання | від -20 до 45°C |
| Тип аккумулятора | Li-NMC (літій-нікель-марганцево-кобальтовий) |
| Упаковка | 1 шт. |
| Ширина (мм) | 320 |
| ШтрихКод | 4824041066155 |
- Цена: 36 503 ₴

