
Хомут силовой нержавеющий W2 122-130мм APRO
- Нет в наличии
- Код: HDA2-27
60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 085822; Довжина: 200; Ширина: 200; Висота: 200; Упаковка: 50; АБЦ: B; Вага: 0.146; Ширина: 24 мм; Гарантійний термін: не передбачено виробником; Матеріал: сталь нержавіюча W2; Діаметр: 122-130 мм; Товщина: 0,8 мм; Тип хомута: силовий; Покриття: не має; Напрямок обертання: 5; Найменування для ІМ Укр: Хомут силовий нержавіючий W2 122-130мм APRO; Галузь застосування: машинобудування, сільськегосподарство, для інженерних комунікацій;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Состояние | Новое |
| Тип хомута | Силовой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.146 |
| Висота (мм) | 200 |
| Довжина (мм) | 200 |
| Диаметр | 122-130 мм мм |
| Материал | сталь нержавіюча W2 |
| Покрытие | Нет |
| Розмір болта | М10 |
| Толщина | 0,8 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Ширина (мм) | 200 |
| ШтрихКод | 2000972738190 |
- Цена: 60 ₴

