
Хомут червячный оцинкованный W1 170-190мм (пач 10шт.) APRO
- Готово к отправке
- Код: HCО-24
161 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 085847; Довжина: 330; Ширина: 270; Висота: 60; Упаковка: 20; АБЦ: B; Вага: 0.4275; Ширина: 9 мм; Гарантійний термін: не передбачено виробником; Матеріал: сталь; Діаметр: 170-190 мм; Товщина: 0,7 мм; Тип хомута: черв’ячний; Покриття: цинк білий W1; Напрямок обертання: 5; Найменування для ІМ Укр: Хомут черв’ячний оцинкований W1 170-190мм (пач 10шт.) APRO; Галузь застосування: авторемонт, промисловість, для інженерних комунікацій; Момент затягування: 4.5-6 Hm;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Состояние | Новое |
| Тип хомута | Червячный |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.4575 |
| Висота (мм) | 60 |
| Довжина (мм) | 330 |
| Диаметр | 170-190 мм мм |
| Материал | Сталь |
| Покрытие | цинк білий W1 |
| Толщина | 0,7 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Ширина (мм) | 270 |
| ШтрихКод | 4824041066438 |
- Цена: 161 ₴

