
Стабилизатор напряжения релейный AVR-3000V (подвесной) APRO
- Нет в наличии
- Код: 852022
3 157 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 085580; Довжина: 320; Ширина: 200; Висота: 155; Упаковка: 4; АБЦ: B; Вага: 6.45; Гарантійний термін: 36 місяців; Робоча температура: 0-40 °С; Потужність: 3000 ВА (2400 Вт); Напрямок обертання: 5; ККД, %: 98 %; Найменування для ІМ Укр: Стабілізатор напруги релейний AVR-3000V (підвісний) APRO; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1nV-EcZa_bEy3q8i-YejIKFJd66nAtvFN/view; Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/1QPJcW39Nd0sXChEikiBROXSR4Gytm_nf/view; Тип стабілізатора: Релейний; Тип трансофрматора: Тороїдальний; Рівень вхідної напруги: 140-260 В; Рівень вихідної напруги, В: 220 В ±8%; Захист від високої напруги: Так; Захист від низької напруги: Так; Захист від короткого замикання: Так; Захист від перевантаження: Так; Захист від перегріву: Так; Запобіжник: Так; Індикація: Led-дисплей; Виходи (розетки): 2 розетки; Затримка включення: 3 або 180 секунд; Упаковка: Картонна коробка; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Стабілізатор напруги: 1 шт.;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Тип стабилизатора | Релейный |
| Защита и условия эксплуатации | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Led-дисплей |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вес (кг) | 6,05 кг |
| Висота (мм) | 155 |
| Виходи (розетки) | 2 розетки |
| Гарантийный срок | 36 місяців |
| Довжина (мм) | 320 |
| Предохранитель | Да |
| Затримка включення | 3 або 180 секунд |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| ККД, % | 98 % |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1nV-EcZa_bEy3q8i-YejIKFJd66nAtvFN/view |
| Мощность | 3000 ВА (2400 Вт) |
| Рабочая температура | 0-40 °С |
| Размер | 272х183х120 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип трансофрматора | Тороїдальний |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина (мм) | 200 |
| ШтрихКод | 4824041064366 |
- Цена: 3 157 ₴

