
Стабилизатор напряжения релейный AVR-10000V (подвесной) APRO
- Нет в наличии
- Код: 852029
7 778 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 085582; Довжина: 460; Ширина: 370; Висота: 255; Упаковка: 1; АБЦ: B; Вага: 16.3; Гарантійний термін: 36 місяців; Робоча температура: 0-40 °С; Потужність: 10000 ВА (8000 Вт); Напрямок обертання: 5; ККД, %: 98 %; Найменування для ІМ Укр: Стабілізатор напруги релейний AVR-10000V (підвісний) APRO; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1-bePhkkUi4JtZOdmT2glnPPrJTOjUXJ_/view; Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/1Y7Y5BH0xZ7m4OUKgeUiiGmO5IGSLgR9I/view; Тип стабілізатора: Релейний; Тип трансофрматора: Тороїдальний; Рівень вхідної напруги: 140-260 В; Рівень вихідної напруги, В: 220 В ±8%; Захист від високої напруги: Так; Захист від низької напруги: Так; Захист від короткого замикання: Так; Захист від перевантаження: Так; Захист від перегріву: Так; Запобіжник: Так; Індикація: Led-дисплей; Виходи (розетки): Клеми ; Затримка включення: 3 або 180 секунд; Упаковка: Картонна коробка; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Стабілізатор напруги: 1 шт.;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Тип стабилизатора | Релейный |
| Защита и условия эксплуатации | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Led-дисплей |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вес (кг) | 15,2 кг |
| Висота (мм) | 255 |
| Виходи (розетки) | Клеми |
| Гарантийный срок | 36 місяців |
| Довжина (мм) | 460 |
| Предохранитель | Да |
| Затримка включення | 3 або 180 секунд |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| ККД, % | 98 % |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1-bePhkkUi4JtZOdmT2glnPPrJTOjUXJ_/view |
| Мощность | 10000 ВА (8000 Вт) |
| Рабочая температура | 0-40 °С |
| Размер | 330х190х360 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип трансофрматора | Тороїдальний |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина (мм) | 370 |
| ШтрихКод | 4824041064335 |
- Цена: 7 778 ₴

