
Набор насадок 72т CrV ¼, ½ 82шт. с гаечными ключами СИЛА
- Готово к отправке
- Код: 252082
2 530 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 085431; Довжина: 395; Ширина: 290; Висота: 85; Упаковка: 4; АБЦ: B; Вага: 5.875; Матеріал: хром-ванадієва сталь; Тип упаковки: пластиковий кейс; Насадки свічкові: 1/2“: 16; 21 мм; Вороток: Т-подібний; Приєднувальний квадрат: 1/2“; 1/4“; Зуби в тріскавці: 72; Ключі ріжково-накидні: 8, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 22 мм; Напрямок обертання: 5; Насадки 1/4: 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 мм; Насадки 1/2: 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 27, 30, 32 мм; Найменування для ІМ Укр: Набір насадок 72Т CrV ¼, ½ 82шт. з гайковими ключами СИЛА;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 5.875 |
| Висота (мм) | 85 |
| Вороток | Т-подібний |
| Довжина (мм) | 395 |
| Зуби в тріскавці | 72 |
| Ключі ріжково-накидні | 8, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 22 мм |
| Материал | хром-ванадієва сталь |
| Механізм рукоятки | храповий з реверсом |
| Насадки 1/2 | 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 27, 30, 32 мм |
| Насадки 1/4 | 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 мм |
| Насадки свічкові | 1/2": 16; 21 мм |
| Приєднувальний квадрат | 1/2"; 1/4" |
| Ширина (мм) | 290 |
| ШтрихКод | 4824041064175 |
- Цена: 2 530 ₴

