Пластина узкая 60х15х2.0мм оцинкованная (50 шт.) APRO
- Готово к отправке
- Код: LPW-6015
2 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроГотово к отправкеПластина узкая 60х15х2.0мм оцинкованная (50 шт.) APRO
2 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 086581; Довжина: 60; Ширина: 15; Висота: 2; Упаковка: 1000; АБЦ: B; Вага: 0.013; Ширина: 15 мм; Гарантійний термін: не передбачено виробником; Матеріал: сталь; Товщина: 2 мм; Довжина: 60 мм; Покриття: цинк білий; Найменування для ІМ Укр: Пластина вузька 60х15х2.0мм оцинкована (50 шт.) APRO; Галузь застосування: будівництво, меблеве виробництво, в побуті;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.013 |
| Висота (мм) | 2 |
| Длина | 60 мм |
| Довжина (мм) | 60 |
| Покрытие | Цинк белый |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 2 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Ширина (мм) | 15 |
- Цена: 2 ₴

