Пластина узкая 140х15х2.0мм оцинкованная (25 шт.) APRO
- Готово к отправке
- Код: LPW-14015
5 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроГотово к отправкеПластина узкая 140х15х2.0мм оцинкованная (25 шт.) APRO
5 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 086585; Довжина: 140; Ширина: 15; Висота: 2; Упаковка: 400; АБЦ: B; Вага: 0.0155; Ширина: 15 мм; Гарантійний термін: не передбачено виробником; Матеріал: сталь; Товщина: 2 мм; Довжина: 140 мм; Покриття: цинк білий; Найменування для ІМ Укр: Пластина вузька 140х15х2.0мм оцинкована (25 шт.) APRO; Галузь застосування: будівництво, меблеве виробництво, в побуті;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.031 |
| Висота (мм) | 2 |
| Длина | 140 мм |
| Довжина (мм) | 140 |
| Покрытие | Цинк белый |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 2 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Ширина (мм) | 15 |
- Цена: 5 ₴

