
Инсектицидная лампа 1500V шнур Metec
- Готово к отправке
- Код: 700313
1 299 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 086070; Довжина: 38; Ширина: 9; Висота: 27; Упаковка: 1; АБЦ: A; Вага: 2; Напрямок обертання: 5; Найменування для ІМ Укр: Інсектицидна лампа 1500V шнур Metec;
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Metec |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 46143 |
| Висота (мм) | 270 |
| Входное напряжение | АС220V |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Довжина (мм) | 390 |
| Матеріал корпуса | ABC пластик |
| Напряжение | 1500V |
| Площадь действия | 40 кв.м |
| Мощность | 20 W |
| Размер | 382*87*270 |
| Світлодіод | 2XTLD-10W |
| Состояние | Новое |
| Ток | AC-50Hz |
| Ширина (мм) | 90 |
| ШтрихКод | 4824041067718 |
- Цена: 1 299 ₴

