
Инсектицидная лампа 600V шнур Metec
- Готово к отправке
- Код: 700312
666 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 086069; Довжина: 280; Ширина: 110; Висота: 75; Упаковка: 1; АБЦ: A; Вага: 0.52; Гарантійний термін: 6 місяців; Напрямок обертання: 5; Найменування для ІМ Укр: Інсектицидна лампа 600V шнур Metec;
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Metec |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0 |
| Висота (мм) | 300 |
| Входное напряжение | 230V |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Довжина (мм) | 497 |
| Материал | ABS+PP |
| Мощность | 1W |
| Світлодіод | SMD2835*4psc |
| Состояние | Новое |
| Ток | AC-50Hz |
| Ширина (мм) | 375 |
| ШтрихКод | 4824041067695 |
- Цена: 666 ₴

