
Раскладушка Паук 190×68×34см, стальной каркас СИЛА
- В наличии
- Код: 960775
2 333 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 086078; Довжина: 270; Ширина: 210; Висота: 1 060; Упаковка: 1; АБЦ: A; КрасностьЦены: 1; Вага: 7; Вага, кг: 6; Матеріал корпуса: сталь; Покриття: Порошкова фарба; Напрямок обертання: 5; Макс. навантаження: 120 кг; Діаметр профілю: 16 мм; Найменування для ІМ Укр: Розкладачка Павук 190×68×34см, сталевий каркас СИЛА; Профіль каркасу: 16 мм; Матеріал тканини: 600 D поліестер; Опції: М'яке наповнення з бавовни; Комплектація: чохол;
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 6 |
| Висота (мм) | 1060 |
| Довжина (мм) | 270 |
| Діаметр профілю | 16 мм |
| Комплектация | Чехол |
| Макс. навантаження | 120 кг |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Матеріал тканини | 600 D поліестер |
| Опції | М'яке наповнення з бавовни |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Профіль каркасу | 16 мм |
| Размер | 190х68х34 |
| Ширина (мм) | 210 |
| ШтрихКод | 4824041067985 |
- Цена: 2 333 ₴

