
Колесо для тачки полиуретановое 4х8'' с квадратным рисунком протектора СИЛА
- Готово к отправке
- Код: 550486
1 055 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 086045; Довжина: 400; Ширина: 400; Висота: 102; Упаковка: 5; АБЦ: B; КратностьЦены: 1; Вага: 3; Вага, кг: 3 кг; Вантажопідйомність: 200 кг; Напрямок обертання: 5; Діаметр диска: 225 мм; Найменування для ІМ Укр: Колесо для тачки поліуретанове 4х8'' з квадратним малюнком протектора СИЛА; Отвір підшипника: 20 мм; Довжина втулки: 130 мм; Діаметр колеса: 390 мм;
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 3 кг |
| Грузоподъемность | 200 кг |
| Висота (мм) | 102 |
| Довжина (мм) | 400 |
| Длина втулки | 130 мм |
| Диаметр диска | 225 мм мм |
| Диаметр колеса | 390 мм мм |
| Отвір підшипника | 20 мм |
| Ширина (мм) | 400 |
| ШтрихКод | 4824041067534 |
- Цена: 1 055 ₴

