
Пневматическое колесо для тачки 4PR, 4х8'', с квадратным рисунком протектора СИЛА
- Готово к отправке
- Код: 550481
566 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 086042; Довжина: 380; Ширина: 380; Висота: 102; Упаковка: 5; АБЦ: A; КратностьЦены: 1; Вага: 2.65; Вага, кг: 2,5; Вантажопідйомність: 200 кг; Напрямок обертання: 5; Діаметр диска: 225 мм; Найменування для ІМ Укр: Колесо для тачки пневматичне 4PR, 4х8'', з квадратним малюнком протектора СИЛА; Отвір підшипника: 20 мм; Довжина втулки: 130 мм; Ширина покришки: 92 мм; Діаметр колеса: 380 мм;
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2.5 |
| Грузоподъемность | 200 кг |
| Висота (мм) | 102 |
| Довжина (мм) | 380 |
| Длина втулки | 130 мм |
| Диаметр диска | 225 мм мм |
| Диаметр колеса | 380 мм мм |
| Отвір підшипника | 20 мм |
| Ширина (мм) | 380 |
| Ширина покришки | 92 мм |
| ШтрихКод | 4824041067558 |
- Цена: 566 ₴

