
Тачка садово-строительная одноколесная 100л, 200кг, колесо пневмо 4х8'' СИЛА
- Готово к отправке
- Код: 550452
3 677 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 086038; Упаковка: 1; АБЦ: A; КратностьЦены: 1; Вага: 14; Вантажопідйомність: 180 кг; Товщина стінки: 0,7 мм; Напрямок обертання: 5; Об`єм: 100 л; Найменування для ІМ Укр: Тачка садово-будівельна одноколісна 100л, 200кг, колесо пневмо 4х8'' СИЛА; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1z6fZQPvui2PH38TnZw0D6zaY0FqvBgba/view; Довжина втулки: 125 мм; Товщина рами: 1,2 мм; Розмір колеса: 4,0х8'';
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 14 |
| Грузоподъемность | 180 кг |
| Висота (мм) | 0 |
| Довжина (мм) | 0 |
| Длина втулки | 125 мм |
| Объем | 100 л |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1z6fZQPvui2PH38TnZw0D6zaY0FqvBgba/view |
| Розмір колеса | 4,0х8'' |
| Товщина рами | 1,2 мм |
| Толщина стенки | 0,7 мм |
| Ширина (мм) | 0 |
| ШтрихКод | 4824041067596 |
- Цена: 3 677 ₴

