
Тачка садово-строительная двухколесная 100л, 250кг, колеса пневмо 4х8'' СИЛА
- В наличии
- Код: 550471
4 346 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 086040; Упаковка: 1; АБЦ: B; КратностьЦены: 1; Вага: 14.7; Вантажопідйомність: 250 кг; Товщина стінки: 0,7 мм; Напрямок обертання: 5; Об`єм: 100 л; Найменування для ІМ Укр: Тачка садово-будівельна двоколісна 100л, 250кг, колеса пневмо 4х8'' СИЛА; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1IbjOrFDS9J1C4pGBpOrQbjGvnOS7R7BB/view; Довжина втулки: 90 мм; Товщина рами: 1,2 мм; Розмір колеса: 4,0х8'';
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 46067 |
| Грузоподъемность | 250 кг |
| Висота (мм) | 0 |
| Довжина (мм) | 0 |
| Длина втулки | 90 мм |
| Объем | 100 л |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1IbjOrFDS9J1C4pGBpOrQbjGvnOS7R7BB/view |
| Розмір колеса | 4,0х8'' |
| Товщина рами | 1,2 мм |
| Толщина стенки | 0,7 мм |
| Ширина (мм) | 0 |
| ШтрихКод | 4824041067572 |
- Цена: 4 346 ₴

