
Генератор бензиновый 4-х тактный инверторний IG-76E 7.6/8.0кВт (электро запуск) APRO
- Нет в наличии
- Код: 852120
42 906 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 086562; Довжина: 650; Ширина: 580; Висота: 580; Упаковка: 1; АБЦ: B; КратностьЦены: 1; Вага: 66; Номінальна потужність: 7600 Вт; Гарантійний термін: 24 місяці; Вихідна напруга: 230 В; Потужність двигуна: 15 к.с.; Тип двигуна: Одноциліндровий чотиритактний; Тип палива: Бензин А-92/95; Охолодження: Повітряне; Кількість розеток: 1 х 230В 16А; 1 х 230В 32А; Об'єм паливного баку, л: 25 л; Рівень шуму: 90 дБ; Дисплей: Цифровий; Найменування для ІМ Укр: Генератор бензиновий 4-х тактний інверторний IG-76E 7.6/8.0кВт (електро запуск) APRO; Макс. потужність: 8000 Вт; Робоча потужність: 7600 Вт; Тип запуску: Електричний стартер/ручний; Об'єм мастила в катері: 1.2 л.; Максимальна витрата палива: 530 г/кВт⋅год; Індикатор рівня палива: Має; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/138l4ojns7FoaOR89vP7oO8Mi0hf-9VQP/view; Миттєва гарантія: Нет; Упаковка: Картонна коробка; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Свічковий ключ: 1 шт.; Генератор: 1 шт.; Штепсельна вилка: 2 шт.; Акумуляторна батарея: 1 шт.; Колеса: 2 шт.; Опора: 2 шт.; Матеріал обмотки альтернатора: Мідь; Великогабаритний товар: Да;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор рівня палива | Має |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Аккумуляторная батарея | 1 шт. |
| Вес (кг) | 64 кг |
| Висота (мм) | 580 |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Гарантийный срок | 24 місяці |
| Дисплей | Цифровий |
| Довжина (мм) | 650 |
| Колеса | 2 шт. |
| Количество розеток | 1 х 230В 16А; 1 х 230В 32А шт |
| Макс. потужність | 8000 Вт |
| Максимальна витрата палива | 530 г/кВт⋅год |
| Матеріал обмотки альтернатора | Мідь |
| Номинальная мощность | 7600 Вт W |
| Об'єм мастила в катері | 1.2 л. |
| Опора | 2 шт. |
| Охлаждение | Воздушное |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/138l4ojns7FoaOR89vP7oO8Mi0hf-9VQP/view |
| Робоча потужність | 7600 Вт |
| Размер | 640х570х570 мм |
| Уровень шума | 78 дБ дБ |
| Свічковий ключ | 1 шт. |
| Тип двигателя | Одноциліндровий чотиритактний |
| Тип запуска | Електричний стартер/ручний |
| Тип топлива | Бензин А-92/95 |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина (мм) | 580 |
| Штепсельна вилка | 2 шт. |
| ШтрихКод | 4824041068678 |
- Цена: 42 906 ₴

