
Газонокосарка електрична 1,4 кВт, STORM INTERTOOL WT-2264
- В наличии
- Код: WT-2264
5 188 ₴


Газонокосарка серії STORM – надійний інструмент для покосу трави і газону на середніх і малих за площею ділянках. Завдяки зручному регулюванню висоти покосу скошує навіть високу траву.

Ефективна робота
Оснащена електродвигуном, потужністю 1400 Вт, газонокосарка працює майже безшумно і забезпечує якісне виконання своїх функцій, обертаючи гострі і заточені леза зі сталі з частотою обертання 3300 обертів на хвилину. Ширина захвату лез - 340 мм, ви зможете скосити більше трави за один прохід, що значно збільшить продуктивність роботи.

Зручність користувача
Невеликі габарити і вага газонокосарки, ергономічний дизайн, складана ручка з можливістю регулювання положення висоти - все це робить вашу роботу легшою і комфортнішою.
Встановлюйте висоту косіння, що оптимально підходить під довжину трави, завдяки зручному важільному регулятору з діапазоном значень висоти від 30 до 80 мм.
Травозбірник на 35 літрів з індикатором наповненості повідомить коли необхідно виконати розвантаження трави.
Рукоятка з м’яким покриттям для комфортного захвату в роботу як для правші, так і для шульги. Ручка на корпусі та на травозбірнику - для зручного транспортування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.25 кг |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність травозбірника | 35 л |
| Гарантія | 3 роки |
| Число оборотов холостого хода | 3300 об/мин |
| Напряжение питания | 230 В |
| Объем | 0,095040 |
| Тип двигателя | Коллекторный |
| Ширина зрізу | 340 мм |
- Цена: 5 188 ₴







