
Пристрій зарядний для дриля-шурупокрута Li-Ion 12 В WT-0321 INTERTOOL WT-0320
- В наличии
- Код: WT-0320
540 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Зарядний пристрій WT-0320 призначений для швидкого заряджання Li-Ion батарей шурупокрута INTERTOOL WT-0321. Заряджає акумулятор всього за годину.

Індикація зарядки
Після того, як зарядний пристрій зі встановленим акумулятором буде ввімкнений в мережу, почне світитися червоний індикатор, який показує, що почався (триває) процес заряджання (в цей час зелений індикатор вимкнений). Орієнтовно через одну годину заряджання червоний індикатор вимкнеться і загориться зелений, який вказує, що акумуляторна батарея повністю заряджена.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Питание | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.286 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 роки |
| Объем | 0,000967 |
| Струм на виході | 12 В, 1,5 А |
| Струм на вході | 100-240 В, ~50/60 Гц, 1,4 А |
| Совместимость | WT-0321 |
- Цена: 540 ₴




