
Блок живлення OEM DC12 12W 1А PL
- Нет в наличии
- Код: 00-00000183
82 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Негерметичний блок живлення в пластмасовому корпусі потужністю 12W з вихідною стабілізованою напругою 12V постійного струму. Підключення на споживач 12V подається через роз'єм mini Jack. Блок живлення добре підійде як для підключення світлодіодної стрічки і контролерів, так і відео-, аудіоапаратури.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Гарантийный срок | 6 м |
| Класс защиты | IP20 |
| Материал корпуса | Пластикові |
| Мощность | 12 W |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Струм на виході | 01:00:00 |
| Тип охлаждения | Пасивне |
- Цена: 82 ₴


