
Блок живлення OEM DC12 36W 3А PLC
- Нет в наличии
- Код: 00-00000186
190 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Негерметичний блок живлення в пластмасовому корпусі потужністю 36W з вихідною стабілізованою напругою 12V постійного струму. Підключення даного блоку живлення до мережі 220V відбувається через мережевий шнур, який йде в комплекті, а підключення живлення на споживач 12V подається через роз'єм mini Jack. Блок живлення добре підійде для підключення світлодіодної стрічки і контролерів. Гарантія 6 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Гарантийный срок | 6 м |
| Класс защиты | IP20 |
| Материал корпуса | Пластикові |
| Мощность | 36 W |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Размер | 120×45×35 мм |
| Струм на виході | 03:00:00 |
| Тип охлаждения | Пасивне |
- Цена: 190 ₴



