
Блок живлення OEM DC12 60W 5А PLC
- Нет в наличии
- Код: 00-00000187
231 ₴
Блок живлення OEM DC12 60W 5А PLC призначений для перетворення стандартної напруги 220 В змінного струму у 12 В постійного, необхідних для живлення світлодіодних стрічок, відео- та аудіоапаратури, а також дрібних побутових приладів. Максимальна електрична потужність моделі – 60 Вт, вихідна сила струму – 5 А. Виріб може працювати при напрузі у діапазоні 170-240 В.
Корпус виробу виготовлений з пластику підвищеної міцності. Примусовий тепловідвід не передбачений, прилад охолоджується шляхом природної тепловіддачі у оточуюче середовище. Розглянута модель негерметична, клас її захисту – IP20.
Пристрій випускається китайським виробником та відповідає стандартній категорії якості продукції. Гарантійний термін складає 6 місяців. Розміри приладу – 120х55х35 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Гарантийный срок | 6 м |
| Класс защиты | IP20 |
| Материал корпуса | Пластикові |
| Мощность | 60 W |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Размер | 120×55×35 мм |
| Струм на виході | 05:00:00 |
| Тип охлаждения | Пасивне |
- Цена: 231 ₴



