
Пiдсилювач RGB OEM AMP 12A SMART LED
- Нет в наличии
- Код: 00-00000623
106 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Пiдсилювач RGB OEM AMP 12A SMART LED
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Країна виробництва | Китайські |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Число каналов | 3 канала |
| Назва | Пiдсилювач RGB OEM AMP 12A SMART LED |
| Мощность | 144 W |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Розмір корпусу | 42х13х5 мм |
| Ток | 12A (4A/канал) |
- Цена: 106 ₴

