
Блок живлення OEM DC12 72W 6А PLC
- Нет в наличии
- Код: 00-00000695
276 ₴
Блок живлення OEM DC12 72W 6А PLC призначений для перетворення стандартної напруги 220 В змінного струму у 12 В постійного, необхідних для живлення світлодіодних стрічок, відео- та аудіоапаратури, а також дрібних побутових приладів. Вихідна напруга виробу – 6 А, максимальна потужність – 72 Вт. Напругу живлення може коливатися у межах 170-240 В.
Корпус пристрою виконаний з високоміцного полімеру та не має отворів. Охолодження деталей здійснюється пасивно, шляхом природного теплообміну БЖ з навколишнім повітрям. Дана модель має клас захисту IP20, який свідчить про її негерметичність.
Габаритні розміри корпусу – 120х55х35 мм. Випускає розглянутий прилад китайський виробник. Термін гарантії на продукцію – 6 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Гарантийный срок | 6 м |
| Класс защиты | IP20 |
| Материал корпуса | Пластикові |
| Мощность | 72 W |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Размер | 120×55×35 мм |
| Струм на виході | 06:00:00 |
| Тип охлаждения | Пасивне |
- Цена: 276 ₴



