
Блок живлення OEM DC12 96W 8А PLC
- Нет в наличии
- Код: 00-00000841
392 ₴
Блок живлення OEM DC12 96W 8А PLC призначений для перетворення стандартної напруги 220 В змінного струму у 12 В постійного, необхідних для живлення світлодіодних стрічок, відео- та аудіоапаратури, а також дрібних побутових приладів. Дана модель розрахована на номінальну потужність величиною у 96 Вт. Вона працює при напрузі у діапазоні 170-240 В та забезпечує вихідну силу струму 8 А.
Корпус виробу виконаний з міцного технічного пластику, перфорація відсутня. Охолодження працюючого приладу досягається шляхом його природного теплообміну з повітрям навколишнього середовища. Клас захисту пристрою – IP20, блок живлення не герметичний.
Розміри виробу – 135х56х35 мм. Рівень якості виконання – «Стандарт». Прилад зроблений китайською компанією. Гарантійний термін на товар становить 6 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Гарантийный срок | 6 м |
| Класс защиты | IP20 |
| Материал корпуса | Пластикові |
| Мощность | 96 W |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Размер | 135×56×35 мм |
| Струм на виході | 08:00:00 |
| Тип охлаждения | Пасивне |
- Цена: 392 ₴



