
Блок живлення OEM DC12 100W 8.5А TR-100
- Нет в наличии
- Код: 00-00001280
326 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Цей блок живлення використовується для підключення контурів підсвічування зі світлодіодних стрічок, лінійок, гнучкого неону або інших потреб. Потужність даної моделі складає 100 Вт, сила струму на виході – 8,5 А. Виріб працює від напруги у діапазоні 170-240 В, забезпечуючи на виході 12 В постійного струму. Корпус блоку живлення виконаний з металу, клас пилевологозахищеності – IP20.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Гарантийный срок | 6 м |
| Класс защиты | IP20 |
| Мощность | 100 W |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Размер | 109×78×36 |
| Струм на виході | 8.5 A |
| Тип охлаждения | Пасивне |
- Цена: 326 ₴



