
Свiтлодiодна лампа Biom G9 3W 2835 PC 3000K AC220
- Нет в наличии
- Код: 00-00001372
55 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодна лампа Biom G9 3W 2835 PC 3000K AC220 це відмінне рішення для витончених дизайнерських світильників і люстр. Але найголовніше - вам не доведеться раз на місяць міняти ці лампочки на відміну від традиційних галогенок, адже ресурс ламп 40 000 годин.
Лампа обладнана цоколем G9.
Лампа відмінно захищена від перепадів напруги, не мерехтить, випромінює рівне приємне тепле біле світло.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Гарантийный срок | 24 м |
| Код колірності | 830 |
| Коэффициент мощности | ⩾0.5 |
| Цвет свечения | 3000К (Тепле світло) |
| Кількість циклів вмикання | 10000 |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Миттєве повне світло | ⩾1 сек |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Мощность | 3 W |
| Робоча напруга | AC 175-265V 50-60Гц |
| Робочий діапазон температур | -10 / +40 °C |
| Световой поток | 240 Lm |
| Стабільність світлового потоку за 6000 год | ⩾0,7 |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип светодиодов | SMD |
| Тип цоколя | G9 |
| Форм-фактор | G9 |
- Цена: 55 ₴




