
Свiтлодiодна лампа Biom G9 5W 2508 3000K AC220
- Нет в наличии
- Код: 00-00001374
71 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
Світлодіодна лампа G9 розроблена за новітньою прогресивною технологією Chip-on-Board являє собою джерело яскравого і в той же час енергоефективного та безпечного для здоров'я світла. Дана технологія покликана замінити не тільки старі галогенні лампи, а й увійти в наше життя. Звичні світлодіодні лампи виготовляються на основі окремих світлодіодів. Без частки сумніву можна стверджувати, що ці лампи наповнять ваш будинок світлом, а як відомо світло це комфорт і затишок житла. Ресурс ламп 40 000 годин.
Лампа обладнана цоколем G9.
Лампа відмінно захищена від перепадів напруги, не мерехтить, випромінює рівне тепле біле світло.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Гарантийный срок | 24 м |
| Код колірності | 830 |
| Коэффициент мощности | ⩾0.5 |
| Цвет свечения | 3000К (Тепле світло) |
| Кількість циклів вмикання | 10000 |
| Миттєве повне світло | ⩾1 сек |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Мощность | 5 W |
| Робоча напруга | AC 175-265V 50-60Гц |
| Робочий діапазон температур | -10 / +40 °C |
| Световой поток | 450 Lm |
| Стабільність світлового потоку за 6000 год | ⩾0,7 |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип светодиодов | COB |
| Тип цоколя | G9 |
| Форм-фактор | G9 |
- Цена: 71 ₴


