
Світлодіодна лампа Biom BT-562 MR16 7W GU5.3 4500К матова
- Нет в наличии
- Код: 00-00001593
35 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
Ця світлодіодна лампа має контактний цоколь типу GU5.3. Форма колби виробу – рефлектор з плоским розсіювачем, форм-фактор MR16. Потужність даної моделі складає 7 Вт, а колірна температура світіння дорівнює 4500 К, тобто, належить до нейтрально-денної частини спектра. Лампа виготовлена зі спеціального пластика підвищеної міцності, розсіювач має матове напилення. Модель підійде для установкидо вбудовуваних стельових світильників. Вона може використовуватися у будь-яких приміщеннях при дотриманні нормального температурного режиму (оптимальні умови – від -10°С до +40°С).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Аналог ЛЗП (Лампа розжарення) | 50 W |
| Енергоефективність | 90 Lm/W |
| Код колірності | 845 |
| Коэффициент мощности | ⩾0.5 |
| Цвет свечения | 4500К (Біле світло) |
| Угол рассеивания | 120° ° |
| Кількість циклів вмикання | 10000 |
| Материал корпуса | AL+PL |
| Миттєве повне світло | ⩾1 сек |
| Мoдель | BT-562 |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Номинальный ток | 60 mA |
| Номінальний термін служби | 20000 год |
| Мощность | 7 W |
| Робоча напруга | AC 175-265V 50-60Гц |
| Робочий діапазон температур | -10 / +40 °C |
| Розміри лампи | 46x50 |
| Световой поток | 630 Lm |
| Стабільність світлового потоку за 6000 год | ⩾0,7 |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Форм-фактор | MR16 |
- Цена: 35 ₴



