
Підсилювач RGBW OEM AMP16А (4*4кан)
- Немає в наявності
- Код: 00-00011667
299 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсилювач RGBW OEM AMP16А застосовується для посилення сигналу, що йде до багатоколірної світлодіодної стрічки. Даний прилад розрахований на граничну потужність 192 Вт та забезпечує вихідну силу струму величиною 16 А. Робоча напруга пристрою 12-24 В.
Розглянута модель поставляється споживачеві без пульта. Корпус виробу виконаний з металу та має габарити 82х65х25 мм. Кількість робочих каналів – 4 штуки, число зон управління – одна.
Пристрій виготовлений на стандартному рівні якості та має заводську гарантію терміном на півроку.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Країна виробництва | Китайські |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Число каналів | 4 канали |
| Назва | Підсилювач RGBW OEM AMP16А (4*4кан) |
| Потужність | 192 W |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Розмір корпусу | 82х65х25 мм |
| Ток | 16A (4A/канал) |
- Ціна: 299 ₴






