
Блок живлення OEM DC12 24W 2А LTR-24 stick
- Нет в наличии
- Код: 00-00011677
108 ₴
Блок живлення OEM LTR-24 належить до колекції БЖ форм-фактора «стік», тобто має невеликі габарити: 17х18 мм при довжині 195 мм. Подібні блоки живлення ефективно використовуються для декоративного підсвічування дзеркал, стель та сходів. Паспортна потужність виробу становить 24 Вт, сила струму на виході – 2 А. Прилад стійкий до перепадів напруги в діапазоні від 176 до 265 В, стабільно видаючи 12 В постійного струму на виході. БЖ відповідає стандартному класу якості та рівню захисту IP20. За типом охолодження даний блок живлення відноситься до пасивних моделям: достатнє відведення тепла від працюючого апарату забезпечується завдяки алюмінієвому корпусу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Гарантийный срок | 12 м |
| Класс защиты | IP20 |
| Материал корпуса | Алюмінієві |
| Мощность | 24 W |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Размер | 195x17x18 |
| Струм на виході | 02:00:00 |
| Тип охлаждения | Пасивне |
- Цена: 108 ₴



