
Світлодиіодна панель JL 600*600 36W JL-36-PL-2P-CW 6000K
- Нет в наличии
- Код: 00-00012273
766 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Дана світлодіодна панель має потужність 36 Вт і виготовлена з алюмінію. Форма виробу – квадрат з посадковим розміром сторони 60 см. Світловий потік від виробу становить 2880 лм, індекс передачі кольору дорівнює 80 одиниць, а кути світіння досягають 120°. Панель випромінює холодне світло з колірною температурою 6000 К. Вимикач у даній моделі не передбачений, клас захисту – IP20.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 595x595x13 |
| Гарантийный срок | 12 м |
| Еквівалентна потужність | 325 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Цвет плафона | Белый |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Материал арматуры | Метал |
| Материал корпуса | Алюмінієві |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Світлодиіодна панель JL 600*600 36W JL-36-PL-2P-CW 6000K |
| Мощность | 36 W |
| Пульт управління в комплекті | Нет |
| Робоча напруга | 175-260 V |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 2880 Lm |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Температура світла | 6000 K (Холодний білий) К |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD |
| Тип управления | - |
| Форма плафона | Квадрат |
| Форма светильника | Квадратні |
- Цена: 766 ₴



