
Димер OEM 6A M-T72 Touch Black 1 канал
- Нет в наличии
- Код: 00-00012285
94 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Димер OEM 6A M-T72 Touch Black призначений для плавного регулювання яскравості світіння світлодіодних стрічок. Він розрахований на максимальну потужність величиною 72 Вт та належить до накладного типу виробів. Робоча напруга моделі – 12 В, а вихідна сила струму дорівнює 6 А.
Виріб має сенсорне управління та поставляється споживачам без пульта дистанційного керування. Кількість функціональних зон димера – одна, число вихідних каналів – один.
Пристрій вироблений китайською компанією та відповідає категорії якості виконання «Стандарт». Гарантія на продукцію діє півроку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | M&T |
| Пользовательские характеристики | |
| Країна виробництва | Китайські |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Число каналов | 1 канал |
| Назва | Димер OEM 6A M-T72 Touch Black 1 канал |
| Мощность | 72 W |
| Пульт керування | Нет |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Ток | 6А |
| Тип управления | Сенсорний |
- Цена: 94 ₴



